Z życia szkoły -2011/2012

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

 

XI Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół
im. Jana Pawła II

Kontynuując piękną tradycję, uczniowie naszej szkoły z pocztem sztandarowym wraz z opiekunami pielgrzymowali w dniu 05.10.2011 r. na Jasną Górę, aby podziękować za beatyfikację Patrona szkoły - Jana Pawła II.

Okazją do tego była XI Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę.

Tegoroczna pielgrzymka jest wielkim dziękczynieniem za beatyfikację Jana Pawła II. To wydarzenie Rodzina Szkół Jana Pawła II uczci dodatkowo poprzez sfinansowanie budowy szkoły w Togo w Afryce, która będzie nosiła imię bł. Jana Pawła II. Środki finansowe uzyskane w czasie Mszy św. I ze sprzedaży różańców misyjnych zostaną przekazane dla szkoły w Togo.

Dziękujemy wszystkim którzy podjęli trud pielgrzymowania na Jasną Górę.

-Galeria Zdjęć-


Dzień Rodziny

W dniu 5 czerwca 2012 odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Rodziny zorganizowana przez Szkołę Podstawową oraz Biblioteki – Szkolną i Publiczną.

Rodzice klas 1-3 mieli okazję podziwiać występy swoich pociech, które przedstawiły bajkę o Czerwonym Kapturku oraz okolicznościowe wiersze i piosenki.

W przerwie między występami, czas uprzyjemnili nasi uczniowie Szkoły Muzycznej I st. w Strzyżowie. Na koniec grupa taneczna przygotowana przez Panią Pedagog wykonała jeden ze swoich układów tanecznych.

Spotkanie zakończyło się składaniem życzeń dla rodziców i słodkim poczęstunkiem.

 

 

 

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego