Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

w konkursach szkolnych

Rok szkolny 2009/2010


Konkurs klasowy na „Najciekawszą gazetkę klasową z okazji Święta Niepodległości”

Rozstrzygnięty został 10.11.2009 konkurs na

Konkurs został podzielony na gazetki wykonane przez Szkołę Podstawową i Gimnazjum

Wyniki konkursu:

Szkoła Podstawowa Gimnazjum


I miejsce – Klasa I

II miejsce – Klasa V

III miejsce – Klasa III

I miejsce – Klasa III

II miejsce – Klasa II

III miejsce – Klasa I

 

-GALERIA ZDJĘĆ NAGRODZONYCH GAZETEK-


Konkurs na „Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy”

I miejsce Andżelika Turoń (kl. III SP)
II miejsce Natalia Makuch (kl. III G)
III miejsce Adrianna Góra (kl. IV SP)

Konkurs na „Najładniejszą kartkę świąteczną”

miejsce Karolina Szaro (kl. II SP)
II miejsce Patrycja Pękosz (kl. V SP)
III miejsce Beata Fijołek Klasa (kl. IV SP)

Konkurs klasowy na „Najdłuższy łańcuch świąteczny”

SZKOŁA PODSTAWOWA

miejsce Klasa V

 

GIMNAZJUM

miejsce Klasa II

Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych

-GALERIA ZDJĘĆ- 

14 stycznia 2010 r. odbył się w naszej szkole „Konkurs na najładniej wykonaną polską kolędę” oraz „Konkurs na najładniej wykonaną świąteczną piosenkę anglojęzyczną”. Każdy uczestnik konkursu zaśpiewał dwa utwory – jeden w języku polskim, a drugi w języku angielskim. W konkursie brało w sumie udział 38 osób (uczniów i uczennic naszej szkoły), którzy wystąpili w dwóch grupach wiekowych

I grupa – uczniowie i uczennice klas I-V Szkoły Podstawowej

II grupa – uczniowie i uczennice klas VI Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum

W skład jury wchodzili

uczniowie: Sebastian Bara, Izabela Szaro i Krystian Buda;

nauczyciele: Magdalena Irzyk, Małgorzata Ochab i Maria Czarnik.

Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczestnicy zaśpiewali polskie kolędy zaś w drugiej – wykonywali utwory anglojęzyczne.

W przerwie wystąpił zespół taneczny dziewcząt z klas IV-VI Szkoły Podstawowej.

Oto wyniki konkursu:

Konkurs na najładniej wykonaną polską kolędę

Szkoła Podstawowa klasy I-V

I miejsce Dominika Jarosz i Andżelika Górska
II miejsce   Magdalena Patryn, Aleksandra Ziobro, Beata Fijołek, Klaudia Cyran
III miejsce   „Chłopcy z klasy V”

Gimnazjum klasy I-III i Szkoła Podstawowa klasa VI

I miejsce Gabriela Wnęk i Natalia Flaga
II miejsce „Dziewczęta z klasy III gimnazjum”
III miejsce „Chłopcy z klasy III gimnazjum”

Konkurs na najładniej wykonaną świąteczną piosenkę anglojęzyczną

Szkoła Podstawowa klasy I-V

I miejsce Gabriela Kremska i Andżelika Złotek
II miejsce Olena Wolan i Aneta Zamorska
III miejsce Madzia Barlik

 Gimnazjum klasy I-III i Szkoła Podstawowa klasa VI

I miejsce „Dziewczęta z klasy III gimnazjum”
II miejsce „Chłopcy z klasy III gimnazjum”
III miejsce Gabriela Wnęk i Natalia Flaga

Konkurs fraszek

miejsce Elżbieta Kiczek (kl. II G)
Wyróżnienie Rafał Opoń (kl. II G)

 


Konkurs na Najładniejszą Pisankę Wielkanocną”

I miejsce Monika Górska (kl. II G)
Wyróżnienie Olena Wolan (kl. V SP)

Konkurs na Najładniejszą Kartkę Wielkanocną”

I miejsce Magdalena Sołtys (kl. I SP)
Wyróżnienie Anna Hajduk (kl. II SP)

Konkurs na Najładniejszą Palmę Wielkanocną”

I miejsce zespół chłopców z klasy V SP w składzie:
Patryk Ćwiąkała, Wojciech Wilusz, Ernest Pawłowski, Dominik Stącel
Wyróżnienie 
Joanna Zamorska (kl. I G)
Michał Moskal (kl. II SP)

 Konkurs Ekologiczny

miejsce klasa III G (K. Korab, J. Margańska, A. Szopa, D. Piskadło)
II miejsce klasa II G (A. Ćwiąkała, P. Góra, E. Kiczek, K. Zwiercan)
III miejsce klasa III G (Ł. Gomółka, O. Kudła, M. Rubajczyk, H. Zwiercan)

Konkurs W krainie baśni i legend”

miejsce klasa V SP
II miejsce klasa VI SP
III miejsce klasa IV SP

Konkurs Z mitologią na Ty

miejsce Jolanta Margańska (III G)
II miejsce Hubert Zwiercan (III G)
III miejsce Bartłomiej Moskal (II G)

Konkurs Łowcy Baterii 2010

Nagrody za zaangażowanie w zbiórkę baterii otrzymali:

Bartłomiej Moskal (II G)

Patrycja Pękosz (V SP)

Michał Stefanik (IV SP)


10 questions about United Kingdom

Zwycięzcy:

Mateusz Szarek (kl. I G)

Grzegorz Szarek (kl. VI SP)

Wyróżnieni:

Elżbieta Kiczek(kl. II G)

Dominika Rubajczyk (kl. VI G)

Michał Rubajczyk (kl. III G)

Hubert Zwiercan (kl. III G)

 

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego