Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

w konkursach szkolnych

 

Rok szkolny 2010/2011



Konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza ortografii”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce

Wojciech Sękowski (kl. V)

II miejsce

Tomasz Ziobro (kl. V)

III miejsce

Olena Wolan (kl. VI)

Gimnazjum:

I miejsce

Natalia Flaga (kl. I)

II miejsce

Dominika Koziarska (kl. II)

III miejsce

Kamila Barlik (kl. II)


Konkurs z Języka angielskiego „THANKSGIVING”

Plakat - Szkoła Podstawowa:

I miejsce

Kamil Balawajder (kl. IV)

II miejsce

Patrycja Pękosz (kl. VI)

III miejsce

Olena Wolan (kl. VI)

Test - Szkoła Podstawowa:

I miejsce

Tomasz Ziobro (kl. V)

 

Franciszek Moskal (kl. VI)

 

Olena Wolan (kl. VI)

 

Patrycja Pękosz (kl. VI)

 Test - Gimnazjum:

I miejsce

Elzbieta Kiczek (kl. III)


Konkurs na „Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy”

I miejsce

Olena Wolan (kl. VI SP)

II miejsce

Diana Hajduk (kl. VI SP)

III miejsce

Katarzyna Moskal (kl. I SP)


Konkurs na „Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową

I miejsce

Klaudia Chruniak (kl. I SP)

II miejsce

Sylwia Ziobro (kl. II SP)

III miejsce

Magdalena Sołtys (kl. II SP)


Konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Świąteczną”

I miejsce

Monika Górska (kl. III G)


Konkurs „Kolęd polskich i zagranicznych”

Szkoła Podstawowa – klasy  I-III

I miejsce

Julia Ziobro (kl. II)
Sylwia Ziobro (kl. II)
Magdalena Sołtys (kl. II)

II miejsce

Daria Świerad (kl. I)

III miejsce

Patrycja Chruniak (kl. II)

Szkoła Podstawowa – klasy  IV-VI

I miejsce

Magdalena Patryn (kl. V)
Aleksandra Ziobro (kl. V)
Kamila Ziobro (kl. V)

II miejsce

Klaudia Wnęk (kl. V)

III miejsce

Beata Fijołek (kl. V)
Klaudia Cyran (kl. V)


Konkurs matematyczny klas czwartych ,,Matematyczne przygody Kubusia Puchatka”

Laureaci:

Krystian Ziobro
Małgorzata Rak


Konkurs matematyczny klas V, VI
,,As matematyczny”

Laureaci
Klasa V:

Tomasz Ziobro
Patryk Fiołek
Mateusz Sołtys

   

Laureaci
Klasa VI:

Franciszek Moskal


Etap szkolny konkursu matematycznego klas I gimnazjum

Laureaci:


Michał Moskal
Kamil Wieszczek
Izabela Szaro


Etap szkolny konkursu matematycznego klas II gimnazjum

Laureaci:

Mateusz Fiołek
Łukasz Pałys


Konkurs Informatyczny 2011 dla szkół podstawowych - etap szkolny

Do etapu międzyszkolnego organizowanego przez Zespół Szkół im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi, przeszli:

Tomasz Ziobro (kl. V)

Wojciech Sękowski (kl. V)


Konkurs szkolny „Znane i podziwiane”

Nagroda dla: Elżbiety Kiczek (kl. III G.)


Konkurs na „Najładniejszą Pisankę Wielkanocną”

I miejsce

Olena Wolan (kl. VI SP)

II miejsce

Andżelika Pawłowska (kl. III SP)

III miejsce

Katarzyna Moskal (kl. I SP)


Konkurs na „Najładniejszą Kartkę Wielkanocną”

I miejsce

Joanna Ziobro (kl. I SP)

II miejsce

Sylwia Ziobro (kl. II SP)

III miejsce

Mateusz Pitera (kl. I SP)


Konkurs na „Najładniejszą Palmę Wielkanocną”

I miejsce

Michał Moskal (kl. III SP)


Konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Świąteczną”

I miejsce

Patrycja Pękosz (kl. VI SP)

II miejsce

Patrycja Chruniak (kl. II SP)

III miejsce

Zuzanna Flaga (kl. I SP)


Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju
Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
„Młodzież zapobiega pożarom”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce

Mateusz Sołtys (kl. V)

II miejsce

Wojciech Wilusz (kl. VI)

III miejsce

Tomasz Ziobro (kl. V)
Wojciech Sękowski (kl. V)

 Gimnazjum:

I miejsce

Izabela Szaro (kl. I)

II miejsce

Elżbieta Kiczek (kl. III)

III miejsce

Joanna Zamorska (kl. II)


Konkurs na najładniejszy zeszyt

Szkoła Podstawowa:

I miejsce

Olena Wolan (kl. VI)
Daniel Walus (kl. VI)

II miejsce

Magdalena Barlik (kl. VI)

 Gimnazjum:

I miejsce

Dominika Rubajczyk (kl. I)
Dominika Koziarska (kl. II)

II miejsce

Joanna Zamorska (kl. II)

 

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego