Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

w konkursach szkolnych

Rok szkolny 2014/2015



Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną
z okazji Świąt Bożego Narodzenia

I miejsce Izabela Pirga (kl. VI)
II miejsce Mateusz Pitera (kl. V)
III miejsce Julia Ziobro (kl. VI)
Sylwia Ziobro (kl. VI)
Klaudia Chruniak (kl. V)

Konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy
z okazji Świąt Bożego Narodzenia

I miejsce Klasa III Gim. (2121 m)
II miejsce Klasa VI SP (754 m)
III miejsce Klasa V SP (658 m)

Konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Świąteczną Bożonarodzeniową”

I miejsce Natalia Wolan (kl. III SP)
II miejsce Jakub Cynar (kl. I GIM.)
III miejsce Anna Kuźniar (kl. II SP)

Konkurs na „Najładniejszy stroik Bożonarodzeniowy”

I miejsce Kacper Kawa (kl. I GIM)
II miejsce Patrycja Złotek (kl. III GIM.)
III miejsce Natalia Wolan (kl. III SP)

Konkurs na najładniej przystrojoną salę lekcyjną
z okazji Świąt Bożego Narodzenia

I miejsce Klasa III GIM.
Klasa VI SP
II miejsce Klasa III GIM.
III miejsce Klasa IV

Nagrody za zaangażowanie w zbiórkę baterii
w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali:

Julia Matłosz (III SP)

Szymon Ziobro (IV SP)

Andżelika Pawłowska (I Gim.)


Konkurs „Z mitologią i Biblią na Ty”
25.06.2015

I miejsce Tomasz Ziobro(kl. III)
Wojciech Sękowski (kl. III)
Patryk Fiołek (kl. III)
Mateusz Sołtys (kl. III)
II miejsce Sebastian Bara (kl. II)
Jakub Arciszewski (kl. II)
Małgorzata Rak
(kl. II)
Jakub Cynar (kl. II)
III miejsce Adrianna Góra (kl. III)
Magdalena Patryn (kl. III)
Aleksandra Ziobro (kl. III)
Kamila Ziobro (kl. III)

Konkurs „W krainie baśni i legend”1.06.2015

I miejsce klasa VI SP
II miejsce klasa V SP
III miejsce klasa IV SP

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
„Młodzież zapobiega pożarom”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Anita Szopa (kl. V)
II miejsce Joanna Ziobro (kl. V)
III miejsce Klaudia Chruniak (kl. V)

Gimnazjum:  

I miejsce Mateusz Sołtys (kl. III)
II miejsce Magdalena Patryn (kl. III)
III miejsce Martyna Gawron (kl. I)

Konkurs na „Najładniejszą Pisankę Wielkanocną”

I miejsce Arletta Pawłowska (kl. II SP)
II miejsce Wioletta Urban (kl. V SP)
III miejsce Nikodem Czarnik (kl. Ib SP)

Konkurs na „Najładniejszą Kartkę Wielkanocną”

I miejsce Izabela Fiołek (kl. VI SP)

Konkurs na „Najładniejszą Palmę Wielkanocną”

I miejsce

Katarzyna Moskal (kl. V SP)

Michał Moskal (kl. I Gim.)


Konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Wielkanocną”

I miejsce Wioletta Urban (kl. V SP)
II miejsce Arletta Pawłowska (kl. II SP)
III miejsce Patrycja Wnęk (kl. V SP)

Konkurs na „Najładniejszą Gazetkę Wielkanocną”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce klasa VI 
klasa III

Gimnazjum:  

I miejsce klasa III

Konkurs na gazetkę ścienną
pt.
„Nasza ulubiona książka”

Szkoła Podstawowa I-III:

I miejsce klasa II
klasa III
II miejsce klasa Ia
klasa Ib

Szkoła Podstawowa IV-VI:

I miejsce klasa IV
II miejsce klasa VI
III miejsce klasa V

Gimnazjum:  

I miejsce klasa I
II miejsce klasa II
III miejsce klasa III

Konkurs „Kalambury”
z języka polskiego

I miejsce klasa III
I miejsce klasa I a – drużyna w składzie: Julia Wnęk, Kinga Leśniak, Natalia Ziobro, Zuzanna Zamorska, Kamila Smoleń, Wiktoria Matłosz, Martyna Mularz
I miejsce klasa I b – drużyna w składzie: Amelia Fiołek, Kinga Szopa, Patrycja Leśniak, Emilia Tomaszewska, Klaudia Gwiazda, Anna Piskadło, Anna Malec

Konkurs
,,Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Sylwia Ziobro (kl. VI)
Mateusz Piwowar (kl. VI)
II miejsce Wiktoria Paszek (kl. VI)

Gimnazjum:  

I miejsce Beata Fijołek (kl. III)
Jakub Arciszewski
(kl. II)
II miejsce Sebastian Bara (kl. II)

Konkurs na plakat zachęcający do czytania książek

Szkoła Podstawowa I-III:

I miejsce Natalia Wolan (kl. III)
II miejsce Gabriela Matłosz i Kamila Szlachta (kl. II)
III miejsce Lena Czarnik (kl. Ia)
Wyróżnienie: Anna Malec (kl. Ib)
Anna Kuźniar (kl. II)

Szkoła Podstawowa IV-VI:

I miejsce Andżelika Pękosz, Klaudia Chruniak, Zuzanna Paszek (kl. V)
II miejsce Izabela Pirga (kl. VI)
III miejsce Izabela Fiołek, Andżelika Fiołek (kl. VI)
Zuzanna Paszek (kl. IV)

Gimnazjum:

I miejsce Paulina Chlebicka, Jakub Wojnarowski (kl. I)

Konkurs kaligraficzny

Szkoła Podstawowa I-III:

Klasa Ia

I miejsce Radosław Piękoś
II miejsce Zuzanna Zamorska
III miejsce Kamila Smoleń

Klasa Ib

I miejsce Anna Malec
Nikodem Czarnik
II miejsce Anna Stefanik
III miejsce Anna Piskadło

Klasa II

I miejsce Kamila Szlachta
Arletta Pawłowska
II miejsce Nadia Wojnarowska
III miejsce Aleksandra Gwiazda

Klasa III

I miejsce Klaudia Drozen
Natalia Wolan
Kamil Piękoś
II miejsce Eryk Paszek
Konrad Wyszyński

Konkurs ,,Mój zeszyt świadczy o mnie”

Szkoła Podstawowa I-III:

Klasa Ia

I miejsce Radosław Piękoś
Kamila Smoleń
II miejsce Kinga Leśniak
III miejsce

Julia Wnęk

Wiktoria Zając

Klasa Ib

I miejsce Nikodem Czarnik
Anna Malec
Patrycja Leśniak
II miejsce Jakub Wieszczek
III miejsce Kinga Szopa

Klasa II

I miejsce Justyna Jaworowska
Anna Kuźniar
II miejsce Gabriela Matłosz
III miejsce Julia Tomaszewska

Klasa III

I miejsce Klaudia Drozen
Natalia Wolan
II miejsce Kamil Piękoś
III miejsce Konrad Wyszyński
Eryk Paszek

Szkoła Podstawowa IV-VI:

I miejsce Sylwia Ziobro (kl. VI)
II miejsce Joanna Ziobro (kl. V)
III miejsce Patrycja Chruniak (kl. VI)

Gimnazjum:

I miejsce Beata Fijołek (kl. III)
II miejsce Karolina Szaro (kl. I)
III miejsce Anna Hajduk (kl. I)

Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł
„Mistrza Ortografii”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Sylwia Ziobro (kl. VI)
II miejsce Patrycja Chruniak (kl. VI)
III miejsce Wiktoria Paszek (kl. VI)
Filip Czarnik (kl. V)

Gimnazjum:

I miejsce Tomasz Ziobro (kl. III)
II miejsce Wojciech Sękowski (kl. III)
III miejsce Sebastian Bara (kl. II)
 

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego