Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

w konkursach szkolnych

Rok szkolny 2015/2016



Konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Świąteczną Bożonarodzeniową”

Uczniowie klas I –III szkoły podstawowej

I miejsce Kamila Smoleń (kl. II)
II miejsce Anna Kuźniar (kl. III)
Lena Czarnik (kl. II)
III miejsce Dominika Wyszyńska (kl. I)
Nadia Wojnarowska (kl. III)
Wyróżnienie Arleta Pawłowska (kl. III)
Radosław Piękoś (kl. II)
Julia Wnęk (kl. II)
Norbert Pasternak (kl. III)

Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum

I miejsce Radosław Ziobro (kl. V SP)
II miejsce Klaudia Chruniak (kl. VI SP)
Joanna Ziobro (kl. VI SP)
III miejsce Sylwia Ziobro (kl. I GIM.)
Mateusz Pitera (kl. VI SP)
Konrad Wyszyński (kl. IV SP)
Oliwia Zamorska (kl. V SP)
Wyróżnienie Julia Ziobro (kl. I GIM.)
Patrycja Wnęk (kl. VI SP)
Wioletta Urban (kl. VI SP)

Konkurs na „Najładniejszy stroik Bożonarodzeniowy”

I miejsce Konrad Wyszyński (kl. IV SP)
Wioletta Urban (kl. VI SP)

Konkurs na najładniej przystrojoną salę lekcyjną z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Klasa I.
Klasa IIb
II miejsce Klasa IIa
Klasa III
III miejsce Klasa VI
Klasa IV

Gimnazjum:

I miejsce Klasa I
II miejsce Klasa III
III miejsce Klasa II

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
Pięknego Czytania

I miejsce: Filip Czarnik (kl. VI SP)

II miejsce: Laura Turczyn (kl. V SP)

III miejsce: Daria Świerad (kl. VI SP)


Konkurs na najlepszy strój Superbohatera

I miejsce Weronika Matłosz (kl. IV SP)
Gabriela Matłosz (kl. III SP)
II miejsce Arleta Pawłowska (kl. III SP)
III miejsce Mateusz Pitera (kl. VI SP)

Konkurs „W krainie baśni i legend”

I miejsce klasa VI SP
II miejsce klasa V SP
III miejsce klasa IV SP

Konkurs „Z mitologią i Biblią na Ty”

I miejsce Sebastian Bara (kl. III GIM.)
Małgorzata Rak(kl. III GIM.))
Jakub Arciszewski (kl. III GIM.)
II miejsce Mateusz Piwowar (kl. I GIM.)
Jakub Jamróz (kl. I GIM.)
Bartosz Sękowski (kl. I GIM.)
III miejsce Martyna Gawron (kl. II GIM.)
Andżelika Pawłowska (kl. II GIM.)
Anna Hajduk (kl. II GIM.)

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
„Młodzież zapobiega pożarom”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Anita Szopa (kl. VI)
II miejsce Konrad Wyszyński (kl. IV)
III miejsce Filip Czarnik (kl. VI)

Gimnazjum:  

I miejsce Małgorzata Rak (kl. III)
II miejsce Kamil Balawajder (kl. III)
III miejsce Monika Wilusz (kl. III)

Szkolny konkurs
„ZBIERAJMY ZUŻYTE BATERIE!”

I miejsce Julia Matłosz (IV SP)
II miejsce Kacper Drogoń (II SP)
III miejsce Natalia Wolan (IV SP)

Konkurs na najładniejszą ilustrację
do utworu Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Zuzanna Koziarska (V SP)
II miejsce Oliwia Zamorska (V SP)
III miejsce Zuzanna Paszek (V SP)

Gimnazjum:  

I miejsce Patrycja Chruniak (kl. I)
II miejsce Julia Ziobro (kl. I)
III miejsce Sylwia Ziobro (kl. I)

Konkurs p.t. „Moja ulubiona książka” - opis okładki

I miejsce Klaudia Drozen (kl. IV SP)

Konkurs p.t. „Moja ulubiona książka” - projekt okładki

I miejsce Lena Czarnik (kl. II)
Anna Kuźniar (kl. III)
II miejsce Klaudia Chruniak (VI SP)
Zuzanna Koziarska (V SP)
III miejsce Natalia Zielińska (VI SP)
Wyróżnienie Laura Turczyn (V SP)
Martyna Małek (I SP)
Adam Kłak (I SP)

Konkurs wiedzy o Henryku Sienkiewiczu

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Filip Czarnik (kl. VI)
II miejsce Daria Świerad (kl. VI)
III miejsce Igor Korab (V)

Gimnazjum:  

I miejsce Sebastian Bara (kl. III)
Martyna Gawron (kl. II)
II miejsce Małgorzata Rak (kl. III)
III miejsce Mateusz Piwowar (kl. I)
 

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego