Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

w konkursach szkolnych

Rok szkolny 2016/2017



WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
Pięknego Czytania

W klasach II i III Gimnazjum:

I miejsce Patrycja Chruniak (kl. II)
II miejsce Sylwia Ziobro (kl. II)
III miejsce

Martyna Gawron (kl. III)

Mateusz Piwowar (kl. II)

W klasach VI SP i I Gimnazjum:

I miejsce Klaudia Chruniak (kl. I)
II miejsce Laura Turczyn (kl. VI)
III miejsce Zuzanna Flaga (kl. I)

W klasach IV i V SP:

I miejsce Julia Matłosz (kl. V)
II miejsce Natalia Wolan (kl. V)
III miejsce Jakub Bury (kl. IV)

Swoim występem publiczność zachwycili szczególnie: Klaudia Chruniak (kl. I), Martyna Gawron (kl. III), Laura Turczyn (kl. VI) i Krystian Matłosz (kl. V).


WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
BRZECHWA DZIECIOM

Uczniowie klas I – II szkoły podstawowej

I miejsce Kamila Korab (kl. II)
II miejsce Patrycja Klimek (kl. I)
III miejsce Dominika Wyszyńska (kl. II)

Wyróżnienie: Marcel Ziobro, Klaudia Hajduk, Dominika Pirga

Uczniowie klas III – IV szkoły podstawowej

I miejsce Lena Czarnik (kl. IIIa)
II miejsce Anna Malec (kl. IIIb)
III miejsce Arletta Pawłowska (kl. IV)
Wiktoria Zając (kl. III)

Wyróżnienie: Kamila Szlachta

Uczestnicy: Adam Kłak, Martyna Małek, Gabriel Szeliga, Paweł Szpiech, Jakub Wanat, Patrycja Leśniak, Gabriela Matłosz, Wiktoria Matłosz, Julia Wnęk


Konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Świąteczną Bożonarodzeniową”

Uczniowie klas I –V szkoły podstawowej

I miejsce Dominika Wyszyńska (kl. II)
II miejsce Anna Kuźniar (kl. IV)
Dominika Pirga (kl. II)
III miejsce Lena Czarnik (kl. IIIa)

Wyróżnienie: Arletta Pawłowska (kl. IV)

Uczniowie klas VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum

I miejsce Patrycja Wnęk (kl. I)
II miejsce Oliwia Zamorska (kl. VI)
III miejsce Izabela Pirga (kl. II)

Wyróżnienie: Zuzanna Paszek (kl. VI)


Konkurs na najładniej przystrojoną salę lekcyjną z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W klasach I-III:

I miejsce Klasa II i Klasa IIIa
II miejsce Klasa I i Klasa IIIb

W klasach IV - VI SP:

I miejsce Klasa IV
II miejsce Klasa VI
III miejsce Klasa V

W klasach I - III Gimnazjum:

I miejsce Klasa I
II miejsce Klasa III
III miejsce Klasa II

Konkurs kolęd polskich i obcojęzycznych

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Wiktoria Zając (kl. IIIa)
Anna Kuźniar (kl. IV)
II miejsce Lena Czarnik (kl. IIIa)
Patrycja Ziobro (kl. V)
III miejsce Jakub Bury (kl. IV)

Gimnazjum:

I miejsce Julia Ziobro (kl. II)
Sylwia Ziobro (kl. II)
Patrycja Chruniak (kl. II)
II miejsce Anna Hajduk (kl. III)
III miejsce Patrycja Urban (kl. III)
Anna Hajduk (kl. III)

Konkurs „W krainie baśni i legend”

I miejsce klasa VI SP
II miejsce klasa V SP
III miejsce klasa IV SP

Konkurs „Z mitologią i Biblią na Ty”

I miejsce Daria Świerad (kl. I GIM.)
Klaudia Chruniak
(kl. I GIM.))
Wioletta Urban (kl. I GIM.)
II miejsce Mateusz Piwowar (kl. I GIM.)
Jakub Jamróz (kl. I GIM.)
Bartosz Sękowski (kl. I GIM.)
III miejsce Martyna Gawron (kl. III GIM.)
Andżelika Pawłowska (kl. III GIM.)
Anna Hajduk (kl. III GIM.)

Eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Turnieju
Wiedzy Pożarniczej pod hasłem
„Młodzież zapobiega pożarom”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Kamil Piękoś (kl. V)
II miejsce Arletta Pawłowska (kl. IV)
III miejsce Mikołaj Paszek (kl. IV)

Gimnazjum:

I miejsce Anita Szopa (kl. I)
II miejsce Andżelika Pawłowska (kl. III)
III miejsce Magdalena Sołtys (kl. II)
Patrycja Chruniak (kl. II)
Daria Świerad (kl. I)

Szkolny Konkurs Ortograficzny
o tytuł
„Mistrza Ortografii”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Zuzanna Koziarska (kl. VI)
II miejsce Zuzanna Paszek (kl. VI)
III miejsce Igor Korab (kl. VI)

Gimnazjum:

I miejsce Sylwia Ziobro (kl. II)
II miejsce Wiktoria Paszek (kl. II)
III miejsce Anna Hajduk (kl. III)

Szkolny konkurs
„ZBIERAJMY ZUŻYTE BATERIE!”

I miejsce Natalia Wolan (V SP)
II miejsce Julia Matłosz (V SP)
III miejsce Edyta Wojtaszek (V SP)
Kacper Drogoń (III SP)

Szkolny Konkurs
„Wiedzy o Ruchu Drogowym”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Radosław Ziobro (kl. VI)
II miejsce Zuzanna Paszek (kl. VI)
III miejsce Zuzanna Koziarska (kl. VI)

Gimnazjum:

I miejsce Andżelika Pawłowska (kl. III)
II miejsce Martyna Gawron (kl. III)

Szkolny Konkurs
„Wiedzy technicznej”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Zuzanna Paszek (kl. VI)
II miejsce Laura Turczyn (kl. VI)
III miejsce Zuzanna Koziarska (kl. VI)
Radosław Ziobro (kl. VI)

Gimnazjum:

I miejsce Andżelika Pawłowska (kl. III)
Martyna Gawron (kl. III)

Szkolny Konkurs
„Z fizyką za pan brat”

Gimnazjum:

I miejsce Mateusz Piwowar (kl. II)
II miejsce Patrycja Chruniak (kl. II)
III miejsce Klaudia Chruniak (kl. II)

Konkurs językowy
,,O tytuł Mistrza Mowy Polskiej”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Zuzanna Paszek (kl. VI)
II miejsce Zuzanna Koziarska (kl. VI)
Klaudia Drozen (kl. V)
III miejsce Julia Matłosz (kl. V)

Gimnazjum:

I miejsce Patrycja Chruniak (kl. II)
II miejsce Mateusz Piwowar (kl. II)
Amelia Paszek (kl. I)
III miejsce Martyna Gawron (kl. III)

Konkurs plastyczny
,,Mój Język Świadczy o Mnie”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Arleta Pawłowska (kl. IV)
II miejsce Oliwia Zamorska (kl. VI)
III miejsce Justyna Jaworowska (kl. IV)

Gimnazjum:

I miejsce Amelia Paszek (kl. I)
II miejsce Joanna Ziobro (kl. I)
III miejsce Zuzanna Flaga (kl. I)
Andżelika Pawłowska (kl. III)
 

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego