Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

w konkursach szkolnych

Rok szkolny 2017/2018


26 września- EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Świętując Europejski Dzień Języków, chętne grupy z poszczególnych klas przygotowały gazetki ścienne, na temat poszczególnych krajów. Po burzliwych obradach jury wydało werdykt. Oto wyniki:

Szkoła Podstawowa

I miejsce– Chorwacja- 6 klasa

II miejsce– Nowa Zelandia- 6 klasa

III miejsce – Francja i Brazylia- klasa 4a

Gimnazjum

I miejsce – Monako- klasa 2G

II miejsce – Turcja- klasa 3G

III miejsce – Hiszpania- klasa 2G

W klasach 2-3 SP:

I miejsce: Dominika Pirga

II miejsce: Dominika Wyszyńska i Julia Wnęk

III miejsce: Dominika Cyran


Konkurs plastyczny
„Jan Paweł II – postać niezapomniana”

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Anna Malec (kl. IV)
II miejsce Patrycja Leśniak (kl. IV)
III miejsce Kamila Korab (kl. III)
wyróżnienie Natalia Ziobro (kl. I)

Gimnazjum:

I miejsce Amelia Paszek (kl. II)
Julia Ziobro (kl. III)
II miejsce Klaudia Chruniak (kl. II)

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
Pięknego Czytania

W klasach 2-3 SP:

I miejsce: Dominika Pirga

II miejsce: Dominika Wyszyńska i Julia Wnęk

III miejsce: Dominika Cyran

W klasach 4-6 SP:

I miejsce: Natalia Wolan

II miejsce: Julia Matłosz

III miejsce: Arletta Pawłowska

W klasach 7 SP i 2-3 gimnazjum:

I miejsce: Klaudia Chruniak

II miejsce: Laura Turczyn

III miejsce: Patrycja Chruniak


Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł
„Mistrza Ortografii”

Kategoria wiekowa I:

I miejsce Patrycja Leśniak (kl. IV SP)
II miejsce Klaudia Drozen (kl. VI SP)
III miejsce Zuzanna Zamorska (kl. IV SP)

Kategoria wiekowa II:

I miejsce Wiktoria Paszek (kl. III GIM.)
II miejsce Zuzanna Koziarska (kl. VII SP)
III miejsce Sylwia Ziobro (kl. III GIM.)

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości
Astrid Lindgren

I miejsce Patrycja Leśniak (kl. IV SP)
Anna Malec (kl. IV SP)
II miejsce Dominik Klimek (kl. IV SP)
III miejsce Gabriela Matłosz (kl. V SP)

Konkurs na „Najładniejszą Ozdobę Świąteczną Bożonarodzeniową”

Uczniowie klas I –V szkoły podstawowej

I miejsce Wiktoria Matłosz (kl. IVa)
II miejsce Piotr Sękowski (kl. I)
III miejsce

Dominika Wyszyńska (kl. III)

Dominika Pirga (kl. III)

Uczniowie klas VI-VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum

I miejsce Weronika Matłosz (kl. VI SP)
II miejsce Izabela Pirga (kl. III GIM.)
III miejsce

Natalia Wolan (kl. VI SP)

Julia Ziobro (kl. III GIM.)

Konrad Wyszyński (kl. VI SP)

Oliwia Zamorska (kl. VII SP)


Konkurs na najładniej przystrojoną salę lekcyjną z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W klasach I - V szkoły podstawowej:

I miejsce Klasa II
II miejsce Klasa IVa
III miejsce

Klasa I

Klasa III

Klasa IVb

W klasach VI-VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum:

I miejsce Klasa VI SP
II miejsce Klasa III GIM.
III miejsce Klasa VII SP

Konkurs na najładniejszą gazetkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W klasach I - V szkoły podstawowej:

I miejsce Klasa V
II miejsce Klasa III
III miejsce Klasa IVa

W klasach VI-VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum:

I miejsce Klasa III GIM.
II miejsce Klasa VI SP
III miejsce Klasa VII SP

Konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W klasach I - V szkoły podstawowej:

I miejsce Klasa IVb (200 m)
II miejsce Klasa IVa (45 m)

W klasach VI-VII szkoły podstawowej i II-III gimnazjum:

I miejsce Klasa III GIM. (240 m)
II miejsce Klasa II GIM. (124 m)
 

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego