Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej
w konkursach kuratoryjnych
Rok szkolny 2016/2017
Szkoła Podstawowa:
Krystian Ziobro - finalista konkursu z j. angielskiego
Patrycja Ziobro - laureatka konkursu z j. angielskiego
Rok szkolny 2015/2016
Szkoła Podstawowa:
Krystian Ziobro - finalista konkursu z j. angielskiego
Filip Czarnik - laureat konkursu matematycznego
Gimnazjum
Sebastian Bara - finalista konkursu biologicznego
Małgorzata Rak - uczestnika 2 etapu konkursu chemicznego
Rok szkolny 2014/2015
Szkoła Podstawowa:
Filip Czarnik - finalista konkursu matematycznego
Filip Czarnik-laureat konkursu historycznego
Gimnazjum
Tomasz Ziobro - uczestnik 2 etapu konkursu matematycznego
Adrianna Góra - uczestnika 2 etapu konkursu z j. francuskiego
Tomasz Ziobro - uczestnik 2 etapu konkursu informatycznego
Wojciech Sękowski - uczestnik 2 etapu konkursu informatycznego
Rok szkolny 2013/2014
Gimnazjum
Tomasz Ziobro - uczestnik 2 etapu konkursu matematycznego
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Szkoła Podstawowa:
Tomasz Ziobro - finalista konkursu matematycznego
Tomasz Ziobro- uczestnik 2 etapu konkursu z j. niemieckiego
Wojciech Sękowski - uczestnik 2 etapu konkursu z j. niemieckiego
Rok szkolny 2010/2011
Gimnazjum
Paweł Brud - finalista konkursu iologicznego
Patryk Góra - uczestnik 2 etapu konkursu informatycznego
Rok szkolny 2009/2010
Gimnazjum
Jolanta Margańska - uczestniczka etapu rejonowego konkursu biologicznego
Elżbieta Kiczek - uczestniczka etapu rejonowego konkursu z języka niemieckiego
Hubert Zwiercan - uczestnik etapu rejonowego konkursu biologicznego
Rok szkolny 2008/2009
Gimnazjum
Kamil Szopa - uczestnik konkursu: chemicznego, biologicznego, historycznego, matematycznego
Krystian Bara - uczestnik konkursu chemicznego
Jolanta Margańska - uczestniczka konkursu biologicznego
Hubert Zwiercan - uczestnik konkursu biologicznego i matematycznego
Rok szkolny 2007/2008
Szkoła Podstawowa:
Elżbieta Kiczek - uczestniczka konkursu j. niemieckiego
Artur Ćwiąkała - uczestnik konkursu j. niemieckiego
Paweł Brud - uczestnik konkursu matematyczno – przyrodniczego
Patryk Góra - uczestnik konkursu matematyczno – przyrodniczego
Gimnazjum
Dominik Szczygieł - uczestnik konkursu informatycznego i chemicznego
Opoń Michał - uczestnik konkursu biologicznego
Rok szkolny 2006/2007
Szkoła Podstawowa:
Hubert Zwiercan - finalista konkursu matematyczno – przyrodniczego
Gimnazjum
Bogumiła Moskal - finalistka konkursu chemicznego
Dominik Szczygieł - uczestnik konkursu informatycznego