Copyright 2019 - Custom text here

Osiągnięcia uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

w konkursach kuratoryjnych

 

Rok szkolny 2016/2017

Szkoła Podstawowa:

Krystian Ziobro - finalista konkursu z j. angielskiego
Patrycja Ziobro - laureatka konkursu z j. angielskiego

Rok szkolny 2015/2016

Szkoła Podstawowa:

Krystian Ziobro - finalista konkursu z j. angielskiego
Filip Czarnik - laureat konkursu matematycznego

Gimnazjum

Sebastian Bara - finalista konkursu biologicznego

Małgorzata Rak - uczestnika 2 etapu konkursu chemicznego

Rok szkolny 2014/2015

Szkoła Podstawowa:

Filip Czarnik - finalista konkursu matematycznego
Filip Czarnik-laureat konkursu historycznego

Gimnazjum

Tomasz Ziobro - uczestnik 2 etapu konkursu matematycznego

Adrianna Góra - uczestnika 2 etapu konkursu z j. francuskiego

Tomasz Ziobro - uczestnik 2 etapu konkursu informatycznego

Wojciech Sękowski - uczestnik 2 etapu konkursu informatycznego
Rok szkolny 2013/2014

Gimnazjum

Tomasz Ziobro - uczestnik 2 etapu konkursu matematycznego
Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2011/2012

Szkoła Podstawowa:

Tomasz Ziobro - finalista konkursu matematycznego
Tomasz Ziobro- uczestnik 2 etapu konkursu z j. niemieckiego
Wojciech Sękowski - uczestnik 2 etapu konkursu z j. niemieckiego
Rok szkolny 2010/2011

Gimnazjum

Paweł Brud - finalista konkursu iologicznego

Patryk Góra - uczestnik 2 etapu konkursu informatycznego
Rok szkolny 2009/2010

Gimnazjum

Jolanta Margańska - uczestniczka etapu rejonowego konkursu biologicznego

Elżbieta Kiczek - uczestniczka etapu rejonowego konkursu z języka niemieckiego

Hubert Zwiercan - uczestnik etapu rejonowego konkursu biologicznego

Rok szkolny 2008/2009

Gimnazjum

Kamil Szopa - uczestnik konkursu: chemicznego, biologicznego, historycznego, matematycznego

Krystian Bara - uczestnik konkursu chemicznego

Jolanta Margańska - uczestniczka konkursu biologicznego

Hubert Zwiercan - uczestnik konkursu biologicznego i matematycznego

Rok szkolny 2007/2008

Szkoła Podstawowa:

Elżbieta Kiczek - uczestniczka konkursu j. niemieckiego

Artur Ćwiąkała - uczestnik konkursu j. niemieckiego

Paweł Brud - uczestnik konkursu matematyczno – przyrodniczego

Patryk Góra - uczestnik konkursu matematyczno – przyrodniczego

Gimnazjum

Dominik Szczygieł - uczestnik konkursu informatycznego i chemicznego

Opoń Michał - uczestnik konkursu biologicznego

Rok szkolny 2006/2007

Szkoła Podstawowa:

Hubert Zwiercan - finalista konkursu matematyczno – przyrodniczego

Gimnazjum

Bogumiła Moskal - finalistka konkursu chemicznego

Dominik Szczygieł - uczestnik konkursu informatycznego

 

f t g m