WIR MACHEN WEITER MIT!

W październiku 2016, kontynuując naszą współpracę w projekcie „Bild der Anderen”, nawiązaliśmy kontakt z grupą młodzieży z Czech.

Naszymi (nowymi) Brief - partnerami na bieżący rok szkolny są uczennice (16) i uczniowie (13) Gymnázium Velké Meziříčí w Czechach: http://www.gvm.cz/cs

Die Partnerliste:

ZS Godowa

Vorname, Name:

Joanna Ziobro
Jakub Zamorski
Bartosz Sękowski
Wiktoria Piskadło
Mateusz Piwowar
Patrycja Wnęk
Marcin Baran
Anna Hajduk
Izabela Pirga
Katarzyna Moskal
Klaudia Chruniak
Sylwia Ziobro
Magdalena Sołtys
Anita Szopa
Amelia Paszek
Sylwia Ziobro
Patrycja Chruniak
Magdalena Sołtys
Andżelika Fiołek
Zuzanna Flaga
Izabela Fiołek
Andżelika Pawłowska
Paulina Ziobro
Martyna Gawron
Daria Świerad
Julia Ziobro
Wioletta Urban
Andżelika Pękosz
Wiktoria Paszek

Das Bild der Anderen" jest międzynarodowym projektem e-mailowym dla młodzieży rozpoczynającej i kontynuującej naukę języka niemieckiego.

Jego celem jest nie tylko motywowanie uczniów do posługiwania się językiem obcym w sytuacjach naturalnych (pisanie listów, opowiadanie, stawianie pytań). Uczestniczący w projekcie młodzi ludzie mają ponad to okazję poznać swoich rówieśników, żyjących w innych krajach, innej kulturze, a przez to pogłębić własną tożsamość narodową i kulturową.

 

Projekt "Das Bild der Anderen" został w roku 2001 wyróżniony przez eSchola jako jeden spośród 100 najlepszych projektów  e-learningowych

 

 

 

Od października 2015 roku grupa uczennic i uczniów naszego Gimnazjum uczestniczy
w projekcie mailowym „Das Bild der Anderen”.

Die Teilnehmerliste

Die Mädchen:

Die Jungen:

1. Andżelika Fiołek
2. Izabella Pirga
3. Patrycja Chruniak
4. Sylwia Ziobro
5. Magdalena Sołtys
6. Wiktoria Gwiazda
7. Wiktoria Paszek
8. Izabella Fiołek
9. Paulina Ziobro
10. Julia Ziobro
11. Andżelika Pawłowska
12. Martyna Gawron
13. Anna Hajduk

1. Jakub Zamorski
2. Mateusz Piwowar
3. Bartosz  Sękowski

W listopadzie zawarliśmy znajomość i rozpoczęliśmy korespondencję z uczniami prywatnego gimnazjum Alkev w Stambule (Turcja)

http://www.alkev.k12.tr/lise/egitim-ogretim/

Dotychczas wymieniliśmy pierwsze maile, w których przedstawiliśmy siebie i nasze zainteresowania. Z niecierpliwością czekamy na kolejne listy od naszych nowych znajomych

Das Bild der Anderen" jest międzynarodowym projektem e-mailowym dla młodzieży rozpoczynającej i kontynuującej naukę języka niemieckiego.

Jego celem jest nie tylko motywowanie uczniów do posługiwania się językiem obcym w sytuacjach naturalnych (pisanie listów, opowiadanie, stawianie pytań). Uczestniczący w projekcie młodzi ludzie mają ponad to okazję poznać swoich rówieśników, żyjących w innych krajach, innej kulturze, a przez to pogłębić własną tożsamość narodową i kulturową. 

Projekt "Das Bild der Anderen" został w roku 2001 wyróżniony przez eSchola jako jeden spośród 100 najlepszych projektów  e-learningowych

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego