Rok szkolny 2012/2013

Sportowe sukcesy uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej




Szkoła Podstawowa:

Gmina: 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
(01.10.2012 r.)

Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc w każdej kategorii.

Dziewczęta:

Klasa III-IV:

1 miejsce: Julia Ziobro (klasa IV)

Chłopcy:

Klasa III-IV:

2 miejsce: Bartosz Sękowski (klasa IV)

Klasa V-VI:

1 miejsce: Krystian Ziobro (klasa VI)

3 miejsce: Sebastian Bara (klasa VI) 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini – koszykówce chłopców
(21.01.2013 r.)


więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-mini-koszykowce-chlopcow-21-01-2013-r/#more-704

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Kamil Balawajder, Sebastian Bara, Przemysław Górski, Kamil Moskal, Jakub Pałucki, Bartek Sękowski, Krystian Wilusz, Jakub Wojnarowski, Maksymilian Wojtaszek, Daniel Zieliński, Krystian Ziobro.

Opiekun: mgr Lesław Maciaszkiewicz 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – konkurs „Baw się z nami”
(27.05.2013 r.)

2 miejsce: ZS Godowa

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-konkurs-baw-sie-27-05-2013-r/

Skład drużyny:

Klaudia Chruniak, Wiktoria Piskadło, Anita Szopa, Daria Świerad,  Wioletta Urban, Filip Czarnik, Igor Korab, Michał Wojnarowski, Szymon Ziobro.

Opiekun: mgr Renata Balicka 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju LA
(29.05.2013 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-trojboju-la-29-05-2013-r/

Dziewczęta:

1 miejsce: ZS Godowa

Najwięcej punktów indywidualnie w całych zawodach zdobyła:

Julia Ziobro (klasa IV)

Skład drużyny:

Andżelika Fiołek, Wiktoria Gazda, Wiktoria Paszek, Patrycja Wnęk

Opiekun: mgr Jakub Soja 

Chłopcy:

4 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Filip Czarnik, Bartosz Sękowski, Michał Wojnarowski, Dawid Zamorski, Szymon Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja


Powiat:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini – koszykówce chłopców

1 miejsce: ZS Godowa 


Rejon 

Rejonowa Gimnazjada w koszykówce chłopców

2 miejsce: ZS Godowa


Półfinał Wojewódzki:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini – koszykówce chłopców

2 miejsce: ZS Godowa



Gimnazjum

Gmina: 

Gminna Gimnazjada w koszykówce dziewcząt
(09.11.2012 r.)

3 miejsce: ZS Godowa

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-koszykowce-dziewczat-09-11-2012-r/#more-281

Skład drużyny:

Karolina Cynar, Beata Fijołek, Natalia Flaga, Adrianna Góra, Weronika Klimek, Monika Moskal, Magdalena Patryn, Dominika Rubajczyk, Izabela Szaro, Gabriela Wnęk, Klaudia Wnęk, Aleksandra Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja 

Gminna Gimnazjada – Indywidualne Mistrzostwa LA
(17.09.2012 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-indywidualne-mistrzostwa-la-17-09-2012-r/

Dziewczęta:

Bieg na 100m:

2 miejsce: Natalia Flaga (klasa III gimnazjum)

3 miejsce: Gabriela Wnęk (klasa III gimnazjum)

Pchniecie kulą:

1 miejsce: Karolina Cynar (klasa III gimnazjum)

Skok w dal:

1 miejsce: Aleksandra Ziobro (klasa III gimnazjum)

Sztafeta dziewcząt 4x100m:

2 miejsce: ZS Godowa

Chłopcy:

Bieg na 100m:

3 miejsce: Michał Chrapek (klasa III gimnazjum)

Bieg na 300m:

2 miejsce: Piotr Zamorski (klasa III gimnazjum)

Rzut oszczepem:

1 miejsce: Michał Moskal (klasa III gimnazjum)

2 miejsce: Łukasz Moskal (klasa III gimnazjum)

3 miejsce: Grzegorz Szarek (klasa III gimnazjum)

Pchniecie kulą:

1 miejsce: Dominik Szlachta (klasa III gimnazjum)

Sztafeta chłopców 4x100m:

1 miejsce: ZS Godowa 

Gminna Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych
(01.10.2012 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-indywidualnych-biegach-przelajowych-01-10-2012-r/

Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc w każdej kategorii.

 

Dziewczęta:

Klasa I:

4 miejsce: Kamila Ziobro (klasa I gimnazjum)

5 miejsce: Aleksandra Ziobro (klasa I gimnazjum)

Chłopcy:

Klasa I:

4 miejsce: Tomasz Ziobro (klasa I gimnazjum)

Klasa II-III:

2 miejsce: Piotr Zamorski (klasa III gimnazjum)

3 miejsce: Łukasz Moskal (klasa III gimnazjum) 

Gminna Gimnazjada w koszykówce chłopców
(12.11.2012 r.)

1 miejsce: ZS Godowa

zdjęcia na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-koszykowce-chlopcow-12-11-2012-r/

Skład drużyny:

Michał Chrapek, Patryk Fiołek, Łukasz Gorczyca, Grzegorz Kawa, Jakub Klimek, Łukasz Moskal, Michał Moskal, Sylwester Paszek, Kacper Rzeźnikiewicz, Dominik Szlachta, Piotr Zamorski, Dawid Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja 

Gminna Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców
(11.01.2013 r.)

1 miejsce: ZS Godowa

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-pilce-recznej-chlopcow-11-01-2013-r/

Skład drużyny:

Michał Chrapek, Patryk Fiołek, Łukasz Gorczyca, Grzegorz Kawa, Jakub Klimek, Łukasz Moskal, Michał Moskal, Sylwester Paszek, Kacper Rzeźnikiewicz, Grzegorz Szarek, Dominik Szlachta, Piotr Zamorski, Dawid Ziobro, Dominik Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja 

Gminna Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców
(08.02.2013 r.)

4 miejsce: ZS Godowa

zdjęcia na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-pilce-siatkowej-chlopcow-08-02-2013-r/

Skład drużyny:

Michał Chrapek, Łukasz Gorczyca, Grzegorz Kawa, Jakub Klimek, Łukasz Moskal, Michał Moskal, Sylwester Paszek, Kacper Rzeźnikiewicz, Grzegorz Szarek,  Dominik Szlachta, Piotr Zamorski, Dawid Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja 

Gminna Gimnazjada – Liga LA
(07.05.2013 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-liga-la-07-05-2013-r/

Chłopcy:

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Michał Chrapek, Łukasz Gorczyca, Grzegorz Kawa, Jakub Klimek, Łukasz Moskal, Michał Moskal, Sylwester Paszek, Kacper Rzeźnikiewicz, Grzegorz Szarek, Dominik Szlachta, Maciej Zamorski, Piotr Zamorski, Dawid Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja


Powiat: 

Gimnazjada – Liga LA

Chłopcy:

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Michał Chrapek, Łukasz Gorczyca, Grzegorz Kawa, Jakub Klimek, Łukasz Moskal, Michał Moskal, Sylwester Paszek, Kacper Rzeźnikiewicz, Grzegorz Szarek, Dominik Szlachta, Maciej Zamorski, Piotr Zamorski, Dawid Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja 

Indywidualne Mistrzostwa LA

Bieg na 300m:

2 miejsce: Piotr Zamorski (klasa III gimnazjum)

Rzut oszczepem:

1 miejsce: Michał Moskal (klasa III gimnazjum)

2 miejsce: Łukasz Moskal (klasa III gimnazjum)

Pchniecie kulą:

1 miejsce: Dominik Szlachta (klasa III gimnazjum)

Sztafeta chłopców 4x100m:

1 miejsce: ZS Godowa 

Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców

3 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Michał Chrapek, Patryk Fiołek, Łukasz Gorczyca, Grzegorz Kawa, Jakub Klimek, Łukasz Moskal, Michał Moskal, Sylwester Paszek, Kacper Rzeźnikiewicz, Grzegorz Szarek, Dominik Szlachta, Piotr Zamorski, Dawid Ziobro, Dominik Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja 

Gimnazjada w koszykówce chłopców

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Michał Chrapek, Patryk Fiołek, Łukasz Gorczyca, Grzegorz Kawa, Jakub Klimek, Łukasz Moskal, Michał Moskal, Sylwester Paszek, Kacper Rzeźnikiewicz, Dominik Szlachta, Piotr Zamorski, Dawid Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja  


Rejon 

Rejonowa Gimnazjada w koszykówce chłopców

2 miejsce: ZS Godowa 


Półfinał Wojewódzki:

Gimnazjada w koszykówce chłopców

3 miejsce: ZS Godowa


Finał Wojewódzki:
 

Gimnazjada – Liga LA

Chłopcy:

20 miejsce: ZS Godowa 

Indywidualne Mistrzostwa LA

Rzut oszczepem:

10 miejsce: Michał Moskal (klasa III gimnazjum)

Pchniecie kulą:

15 miejsce: Dominik Szlachta (klasa III gimnazjum)

Sztafeta chłopców 4x100m:

20 miejsce: ZS Godowa

 

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego