Rok szkolny 2014/2015

Sportowe sukcesy uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej




Szkoła Podstawowa:

Gmina:

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Indywidualne Mistrzostwa LA
(17.09.2014 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-indywidualne-mistrzostwa-la-17-09-2014-r-2/

Dziewczęta:

Bieg na 60m:

1 miejsce: Julia Ziobro (klasa VI)

2 miejsce: Paulina Ziobro (klasa VI)

Skok w dal:

2 miejsce: Sylwia Ziobro (klasa VI)

Rzut piłeczką palantową:

1 miejsce: Wiktoria Gwiazda (klasa VI)

Bieg na 600m:

1 miejsce: Patrycja Chruniak (klasa VI)

2 miejsce: Klaudia Chruniak (klasa V)

Chłopcy:

Bieg na 1000m:

1 miejsce: Michał Wojnarowski (klasa V)

3 miejsce: Filip Czarnik (klasa V)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
(26.09.2014 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-indywidualnych-biegach-przelajowych-26-09-2014-r/#more-2107

Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc w każdej kategorii.

Dziewczęta:

Klasa V-VI:

1 miejsce: Patrycja Chruniak (klasa VI)

4 miejsce: Klaudia Chruniak (klasa V)

5 miejsce: Sylwia Ziobro (klasa VI)

Chłopcy:

Klasa III-IV:

2 miejsce: Filip Czarnik (klasa V)

3 miejsce: Szymon Ziobro (klasa IV)

Klasa III-IV:

2 miejsce: Michał Wojnarowski (klasa V)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
(03.10.2014 r.)
 

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-sztafetowych-biegach-przelajowych-03-10-2014-r/#more-2215

Dziewczęta:

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Klaudia Chruniak, Patrycja Chruniak, Andżelika Fiołek, Patrycja Wnęk, Julia Ziobro, Paulina Ziobro, Sylwia Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini – koszykówce dziewcząt
(12.01.2015 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-w-mini-koszykowce-dziewczat-12-01-2015-r/#more-2454

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Klaudia Chruniak, Patrycja Chruniak, Andżelika Fiołek, Izabela Fiołek, Wiktoria Gwiazda, Amelia Paszek, Wiktoria Paszek, Patrycja Wnęk, Julia Ziobro, Paulina Ziobro, Sylwia Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA
(05.05.2015 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-w-czworboju-la-05-05-2015-r/#more-2725

Dziewczęta:

1 miejsce: ZS Godowa

Najlepsze wyniki indywidualne:

Julia Ziobro (klasa VI)

Skład drużyny:

Patrycja Chruniak, Andżelika Fiołek, Wiktoria Gazda, Wiktoria Paszek, Julia Ziobro, Paulina Ziobro, Sylwia Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja

Chłopcy:

2 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Filip Czarnik, Jakub Jamróz, Bartosz Sękowski, Patryk Wnęk, Michał Wojnarowski.

Opiekun: mgr Jakub Soja

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini – piłce nożnej
(01.06.2015 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminne-igrzyska-mlodziezy-szkolnej-w-mini-pilce-noznej-01-06-2015-r/#more-2936

3 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Marcin Baran, Filip Czarnik, Jakub Jamróz, Igor Korab, Kacper Maciaszkiewicz, Bartosz Sękowski, Michał Wojnarowski, Dawid Zamorski, Szymon Ziobro.

Opiekun: mgr Jakub Soja

Wyniki Gminnego Sportowego Współzawodnictwa Szkół
za rok szkolny 2014/2015

3 miejsce: ZS Godowa


Powiat:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini – koszykówce dziewcząt

2 miejsce: ZS Godowa

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju LA

Dziewczęta:

5 miejsce: ZS Godowa



Gimnazjum

Gmina:

Gminna Gimnazjada – Indywidualne Mistrzostwa LA
(17.09.2014 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-indywidualne-mistrzostwa-la-17-09-2014-r/#more-1988 

Dziewczęta:

Bieg na 100m:

3 miejsce: Aleksandra Ziobro (klasa III gimnazjum)

Gminna Gimnazjada w koszykówce chłopców
(12.11.2014 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-koszykowce-chlopcow-12-11-2014-r/#more-2335

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Kamil Balawajder, Sebastian Bara, Patryk Fiołek, Sebastian Kluska, Patryk Leśniak, Jakub Pałucki, Wojcieh Sękowski, Krystian Wilusz, Tomasz Ziobro.

Opiekun: mgr Lesław Maciaszkiewicz


Powiat:

Gimnazjada w koszykówce chłopców

1 miejsce: ZS Godowa


Rejon:

Gimnazjada w koszykówce chłopców

2 miejsce: ZS Godowa

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego