Rok szkolny 2015/2016

Sportowe sukcesy uczniów
Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Godowej




Szkoła Podstawowa:

Gmina:

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
(02.10.2015 r.)

zdjęcia na: http://mgszs-strzyzow.pl/category/wyniki-zawodow-dla-szkoly-podstawowej/20152016-wyniki-zawodow-dla-szkoly-podstawowej/page/4/

Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc w każdej kategorii.

Dziewczęta:

Klasa V-VI:

3 miejsce: Joanna Ziobro (klasa VI)

5 miejsce: Daria Świerad (klasa VI)

Chłopcy:

Klasa III-IV:

1 miejsce: Szymon Świerad (klasa IV)

Klasa III-IV:

4 miejsce: Filip Czarnik (klasa VI)


Powiat:



Gimnazjum

Gmina:

Gminna Gimnazjada – Indywidualne Mistrzostwa LA
(15.09.2015 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/gminna-gimnazjada-indywidualne-mistrzostwa-la-15-09-2015-r/#more-3096

Dziewczęta:

Bieg na 100m:

1 miejsce: Julia Ziobro (klasa I gimnazjum)

Bieg na 300m:

1 miejsce: Patrycja Chruniak (klasa I gimnazjum)

2 miejsce: Sylwia Ziobro (klasa I gimnazjum)

Pchnięcie kulą:

1 miejsce: Izabela Fiołek (klasa I gimnazjum)

3 miejsce: Izabela Pirga (klasa I gimnazjum)

Skok w dal:

1 miejsce: Magdalena Sołtys (klasa I gimnazjum)

Sztafeta 4x100m:

1 miejsce: ZS Godowa

Gminna Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych
(02.10.2015 r.)

zdjęcia na: http://mgszs-strzyzow.pl/category/wyniki-zawodow-dla-gimnazjum/20152016/page/5/

Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc w każdej kategorii.

Dziewczęta:

3 miejsce: Patrycja Chruniak (klasa I gimnazjum)

4 miejsce: Julia Ziobro (klasa I gimnazjum)

Gminna Gimnazjada w koszykówce chłopców
(06.11.2015 r.)

więcej zdjęć na: http://mgszs-strzyzow.pl/category/wyniki-zawodow-dla-gimnazjum/20152016/page/3/

1 miejsce: ZS Godowa

Skład drużyny:

Kamil Balawajder, Sebastian Bara, Kamil Moskal, Jakub Pałucki, Bartosz Sękowski, Krystian Wilusz, Maksymilian Wojtaszek, Daniel Zieliński.

Opiekun: mgr Lesław Maciaszkiewicz


Powiat:

Gimnazjada LA w sztafecie 4x100m w kat. Dziewcząt

3 miejsce: ZS Godowa

Gimnazjada w koszykówce chłopców

1 miejsce: ZS Godowa


Rejon:

Gimnazjada w koszykówce chłopców

1 miejsce: ZS Godowa


Półfinał Wojewódzki:

Gimnazjada w koszykówce chłopców

1 miejsce: ZS Godowa


Finał Wojewódzki: 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego