ZASTĘPSTWA


ZASTĘPSTWA W DNIU 15.05.2017 r. (poniedziałek)
Nieobecni: K. Paszek, K. Rachwał, M. Ochab, W. Małek

LEKCJA KLASA PRZEDMIOT SALA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
0. świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica M. Midura
1. świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica M. Midura
2G Na drugą lekcję ----- ---------
2. świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica M. Midura
2G+V Matematyka 6 K. Michoń
3. III B EW 1 E. Szczęch
1G+2G Plastyka 16 M. Zych
3G+V WF 13 L. Maciaszkiewicz
4. IV+V WF 13 L. Maciaszkiewicz
2G+1G Historia 3 A. Dyka
5. 3G+1G J. angielski 15 J. Góra
świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica M. Midura
6. 2G+3G Geografia 3 J. Soja
IV Do domu ----- ---------
świetlica Zajęcia świetlicowe świetlica M. Midura
7. V Do domu ----- ---------
8.        
9.        

ZASTĘPSTWA W DNIU 16.05.2017 r. (wtorek)
Nieobecni: K. Paszek, K. Rachwał, M. Ochab, W. Małek

LEKCJA KLASA PRZEDMIOT SALA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
1.        
2.        
3.        
4. 3G Geografia 14 J. Soja
5. V+IV WF 13 L. Maciaszkiewicz
3G Historia 4 A. Dyka
6. VI Do domu ----- ---------
V Do domu ----- ---------
1G J. angielski 15 J. Góra
7. 2G Do domu ----- ---------
8.        
9.        

ZASTĘPSTWA W DNIU 17.05.2017 r. (środa)
Nieobecni: K. Paszek, K. Rachwał, M. Ochab, W. Małek
J. Góra, M. Irzyk, ks. P. Pietraszek

LEKCJA KLASA PRZEDMIOT SALA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
1. IV+V Matematyka 6 K. Michoń
1G+2G+3G WDŻ 4 M. Czarnik
2. IV+V+VI Historia 3 A. Dyka
1G+2G+3G Chemia 6 K. Michoń
3. IV+V+VI Matematyka 15 K. Michoń
1G+2G+3G WF 13 L. Maciaszkiewicz
4. IV+V+VI Historia 3 A. Dyka
1G+2G+3G Matematyka 14 K. Michoń
5. IV+V+VI WF 13 L. Maciaszkiewicz
1G+2G+3G Historia 3 A. Dyka
6. V Do domu ----- ---------
VI Do domu ----- ---------
1G+2G+3G Geografia 14 J. Soja
7. V Do domu ----- ---------
VI Do domu ----- ---------
2G+3G WF 13 J. Soja
8. 3G Do domu ----- ---------

ZASTĘPSTWA W DNIU 18.05.2017 r. (czwartek)
Nieobecni: K. Paszek, K. Rachwał, M. Ochab, W. Małek

LEKCJA KLASA PRZEDMIOT SALA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
0. świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica J. Soja
1. świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica A. Dyka
V+IV Religia 14 Ks. P. Pietraszek
3G Na drugą lekcję ----- ---------
2. świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica A. Dyka
1G+V J. angielski 15 J. Góra
3. 2G+V Religia 14 Ks. P. Pietraszek
4. II EW 2 Z. Flaga
IV+V Matematyka 6 K. Michoń
5. V+IV J. polski 3 A. Dyka
VI J. polski 16 M. Irzyk
6. 3G Do domu ----- ---------
V Do domu ----- ---------
7.        
8.        
9.        

ZASTĘPSTWA W DNIU 19.05.2017 r. (piątek)
Nieobecni: K. Paszek, K. Rachwał, M. Ochab, W. Małek

LEKCJA KLASA PRZEDMIOT SALA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
0. świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica B. Kuźniar
1. IV Na drugą lekcję ----- ---------
2G Na drugą lekcję ----- ---------
V Na drugą lekcję ----- ---------
2. III B EW 1 E. Szczęch
VI Na trzecią lekcję ----- ---------
V+IV Matematyka 6 K. Michoń
2G+1G J. polski 16 M. Irzyk
3. V+VI Matematyka 6 K. Michoń
1G+3G J. polski 16 M. Irzyk
4. 3G+1G Chemia 6 K. Michoń
5. III A EW 2 B. Kuźniar
2G+3G Religia 16 Ks. P. Pietraszek
świetlica Zajęcia świetlicowe Świetlica J. Soja
6. 3G Chemia 6 K. Michoń
7. VI Do domu ----- ---------
8.        
9.        




LEKCJA KLASA PRZEDMIOT SALA NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY
1.        
2.        
3.        
4.        
5.        
6.        
7.        
8.        
9.        
 

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Logo internetowego dziennika lekcyjnego